Suvevolle 6. etapp

  • 16.07.2019
  • 06:00 pm - 10:00 pm
  • 4€ / 5€

Suvevollel saavad mängida kõik vähemalt 14-aastased võrkpallisõbrad ja osalemiseks ei ole vaja kuuluda võistkonda, sest tiimid moodustatakse igal turniiril koha peal vastavalt iga mängija reitingule. Nii on võrkpalli teisipäevakutel võimalik mängida koos uute toredate volleharrastajatega. Muretsema ei pea ka sellepärast, kui satutakse suve jooksul mööda Eestit reisima, sest punktisüsteem on igal pool ühtne ning lubatud on osa võtta erinevates Suvevolle võistluspaikades.

Meeste- ja naistearvestuses peetakse võistlusi eraldi, välja arvatud juhul kui nais- või meeskondi on kokku vähem kui kolm. Vastaval juhul koostatakse segavõistkonnad. Mängijate arv ühes võistkonnas on kolm või neli, vastavalt osalejate üldarvule. Mängud peetakse rahvusvaheliste saalivõrkpalli reeglite järgi välitingimustes. Täpne turniirisüsteem ja ajakava selgub enne võistluste algust.

Selle aasta peaauhinnana panevad Eesti Võrkpalli Liit ja Coolbet välja reisi Poolas toimuvale Euroopa meistrivõistluste finaalturniirile, kus sisalduvad lennupiletid kahele Poola ja tagasi, hommikusöökidega ööbimine 24.-29. augustini Gdańskis ja mängupileteid kahele. Auhind loositakse välja kõigi sellel hooajal vähemalt kuuel etapil osalenud suvevolletajate vahel.

Suvevolle võistlustele saab end eelnevalt registreerida leheküljel volley.ee/suvevolle-registreerimine. Eelregistreerimine lõppeb mängupäeval kell 15:00. Etapil osalemise tasu on eelregistreerunutele neli eurot ja kohapeal viis eurot inimese kohta. Maksmine toimub võistluse toimumiskohas sularahas.

Toimumiskoht

Rannakeskus

Väike-Turu 7, Tartu

Organisaator

MTÜ Rannavolle

Telefon: 5115116

kristjankais@hotmail.com