VÄLJAKUD

Rannavõrkpall

 

Rannakeskuses on 4 rannavõrkpalli väljakut, mille külgedel ja otstes on neljameetrine vabaala (välja arvatud väljakul number 4, kus ühe külje ja ühe otsa vabaala laiuseks on kolm meetrit). Kõik väljakud on üksteisest eraldatud vahekardinatega. Väljakute 1 ja 2 külgedel on kogu küljejoone ulatuses tribüünid. Sõelutud liivakihi paksuseks on 40 sentimeetrit, liivapinda tasandatakse ja silutakse enne igat kasutuskorda. Piirid, postid ja võrgud on kvaliteetsed ning kaasaegsed, võrgu kõrgus on kergesti muudetav. Igal väljakul on olemas võrgu kõrguse mõõdupuu, keskuse töötaja aitab meelsasti sättida just endale sobiva kõrgusega võrgu. Treenimiseks on keskuses ka erineva kõrgusega pukid, millega saab edukalt läbi viia bloki, ründelöögi või pallingu vastuvõtu harjutusi.

 

Rannatennis

 

Rannakeskuses on 4 rannatennise väljakut, mille külgedel ja otstes on neljameetrine vabaala (välja arvatud väljakul number 4, kus ühe külje ja ühe otsa vabaala laiuseks on kolm meetrit). Kõik väljakud on üksteisest eraldatud vahekardinatega, mille alumine osa on spetsiaalse kitsa silmaga, et rannatennise pallid sealt läbi ei mahuks. Sõelutud liivakihi paksuseks on 40 sentimeetrit, liivapinda tasandatakse ja silutakse enne igat kasutuskorda. Piirid, postid ja võrgud on kvaliteetsed ning kaasaegsed. Väljakute 1 ja 2 külgedel on kogu küljejoone ulatuses tribüünid.

 

Rannajalgpall

 

Rannakeskuses on 1 rannajalgpalli väljak, mille külgedel ja otstes on vähemalt kahemeetrine vabaala. Ühe värava taga on suurem ruum soojenduse jaoks. Jalgpalli väravad ja piirid on kvaliteetsed ning kaasaegsed. Väljaku ühe külje peal on 2 pealtvaatajatele mõeldud tribüüni.