3vs3 TARTU MAAKONNA MEISTRIVÕISTLUSED RANNAVÕRKPALLIS

VÕISTLUSTE JUHEND

1.EESMÄRK JA ÜLESANNE

Võistlused viiakse läbi selgitamaks 2020.a. Tartu maakonna meistrid naiste ja meeste 3vs3 rannavõrkpallis.

 

2.VÕISTLUSTE LÄBIVIIMISE AEG JA KOHT

Meeste meistrivõistlused toimuvad 10.augustil 2020.a, naiste meistrivõistlused toimuvad 12.augustil 2020.a Tartu Rannakeskuses (Ihaste tee 7, Tartu). Võistluste algus mõlemal päeval on kell 16.00.

 

3.REGISTREERIMINE

Turniirist osavõtuks saab registreeruda Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee või võistluspäeval Rannakeskuses hiljemalt kell 15.30. Osavõtumaks on 15 eurot võistkonna kohta, mis tuleb tasuda võistluste korraldajale kohapeal enne võistluste algust.

 

4.OSAVÕTJAD

Võistkonna suurus on maksimaalselt 4 mängijat, väljakul peab korraga olema 3 mängijat. Vahetuste arv ei ole piiratud. Võistlustest osavõtt on vabatahtlik ja omal vastutusel. Võistlejad vastutavad ise, et nad on läbinud eelneva tervisekontrolli. Soovituslik on omada tervisekindlustust. Võistkonnakaaslastel on soovituslikult ühtne (sama värv, sama lõige) võistlusvorm.

 

5.VÕISTLUSTE SÜSTEEM

Mängitakse rahvusvaheliste rannavõrkpalli määruste järgi süsteemis “parem kolmest geimist”. Sõltuvalt osalejate arvust võib turniirisüsteemi valikul kasutada ühte kahest formaadist: alagrupisüsteemi, millele järgnevad kohamängud või kahe miinuse süsteemi. Kaks esimest geimi mängitakse 21 punktini ja kolmas geim 15 punktini. Alagruppide arv ja suurus sõltub võistlustele registreerunud võistkondade arvust. Alagrupi paremusjärjestuse otsustab suurem võitude arv. Võrdse võitude arvu puhul määrab paremusjärjestuse võidetud ja kaotatud punktide suhe, selle võrdsuse korral võidetud ja kaotatud geimide suhe.

 

6.MEISTRITE SELGITAMINE JA AUTASUSTAMINE

Võistluste võitja saab nimetuse 2020.a Tartu maakonna meister rannavõrkpallis. Kolme parimat võistkonda autasustatakse medalite ja auhindadega.

 

7.KOHTUNIKUD

Iga osalev võistkond peab vajadusel täitma kohtuniku ülesandeid, mängu kohtuniku määrab võistluste korraldaja. Alates poolfinaalidest tagab kohtuniku korraldaja.

 

8.VÕISTLUSTE KORRALDAMINE

Võistluste läbiviimise eest vastutavad Tartumaa Spordiliit ja MTÜ Rannavolle. Võistlust toetavad Tartu Mill, A Le Coq, Rand&Tuulberg, Tartu Terminal ja Kultuurkapital.