TUTVUSTUS

Tartu Rannakeskus (Ihaste tee 7) asub A le Coqi spordimaja kõrval, keskuse vahetus läheduses paikneb Eedeni kaubanduskeskus ja Anne kanal. Keskuse kõrvale on rajatud välijõusaal ja ümber keskuse paiknevad erinevad kergliiklusteed.

 

Rannakeskuses saab harrastada erinevaid liivaga seotud spordialasid, treenida ja korraldada võistlusi. Lisaks sportimisele on võimalik pidada laste sünnipäevapidusid või organiseerida spordipäevi. Sõelutud liivakihi paksuseks on 30 sentimeetrit, mis tagab mõnusa rannatunde.

 

Keskuses asub 4 rannavõrkpalli väljakut, soovi korral saab mängida rannatennist, rannaindiacat või rannasulgpalli. Väljakud on piiratud kõrge aia ja piirdevõrguga ning eraldatud vahekardinatega, et pallid ei segaks tegutsemist kõrvaloleval väljakul. Kaks Ihaste poolset võrkpalliväljakut saab teisaldada üheks rannajalgpalli väljakuks. Väljakuid silutakse, hooldatakse ja kaevatakse regulaarselt läbi tagamaks kvaliteetset liivapinda treenimiseks või võistlemiseks.

 

Riideid vahetada ja pesta saab väikese lisatasu eest A le Coqi spordimajas. Soovi korral on võimalik end jahutada Anne kanalis. Mitmepäevaste treeninglaagrite või võistluste korral pakub soodsat majutust Tamme Hostel.

 

Pealtvaatajatele on keskuses 2 tribüüni, mis mahutavad kokku ligikaudu 200 inimest. Lisaks on keskuses lastenurk, kus lapsed saavad mängida palli, sõita alla väikesest liumäest või lustida lihtsalt mänguasjadega suures liivakastis.