VÄLJAKUD

Rannavõrkpall:

 

Rannakeskuses on 4 rannavõrkpalli väljakut, mille otstes on kuuemeetrine ja külgedel viiemeetrine vabaala. Väljakute mõõtmed vastavad rahvusvahelistele nõuetele võistluste korraldamiseks. Kõik väljakud on üksteisest eraldatud vahekardinatega. Väljakute 1 ja 2 külgedel on kogu küljejoone ulatuses tribüünid. Sõelutud liivakihi paksuseks on 40 sentimeetrit, liivapinda tasandatakse ja silutakse enne igat kasutuskorda. Piirid, postid ja võrgud on kvaliteetsed ning kaasaegsed, võrgu kõrgus on kergesti muudetav. Igal väljakul on olemas võrgu kõrguse mõõdupuu, keskuse töötaja aitab meelsasti sättida just endale sobiva kõrgusega võrgu. Treenimiseks on keskuses ka erineva kõrgusega pukid, millega saab edukalt läbi viia bloki, ründelöögi või pallingu vastuvõtu harjutusi.

 

Rannatennis/Rannaindiaca:

 

Rannakeskuses on 4 rannatennise/rannaindiaca väljakut, mille otstes on kuuemeetrine ja külgedel viiemeetrine vabaala. Kõik väljakud on üksteisest eraldatud vahekardinatega, mille alumine osa on spetsiaalse kitsa silmaga, et pallid sealt läbi ei mahuks. Sõelutud liivakihi paksuseks on 40 sentimeetrit, liivapinda tasandatakse ja silutakse enne igat kasutuskorda. Piirid, postid ja võrgud on kvaliteetsed ning kaasaegsed. Väljakute 1 ja 2 külgedel on kogu küljejoone ulatuses tribüünid.

 

Rannajalgpall:

 

Rannakeskuses on 1 rannajalgpalli väljak, mille külgedel ja otstes on kahemeetrine vabaala. Rannajalgpalli väljak paikneb Rannakeskuse Net spordihalli poolsel osal (võrkpalliväljakud 2 ja 3). Rannajalgpalli väljak on ühelt küljelt eraldatud vahekardinaga, teistel külgedel on Rannakeskust ümbritsev aed. Väljaku ühes otsas jalgpalli värava taga paikneb pealtvaatajatele mõeldud tribüün. Jalgpalli väravad on kvaliteetsed ning kaasaegsed.