01
07
2021

Eliise Kohv ja Siim Tammearu võitsid kolmanda etapi järjest

By admin 0

Nõo Lihavürsti segapaaride karikasarja kolmandale etapile tuli mängima 14 paari, kes paigutati vastavalt avaetapi punktidele kahe miinuse tabelisse. Plussringist mängisid ennast poolfinaali edetabeli liidrid Eliise Kohv ja Siim Tammearu ning Renate Pikk ja Johann Olaf Lääne. Läbi miinusringi tulid neile vastu Helerin Hansman ja Hergo Hansman        ning Kadri Leiten ja Tõnu Leemet. Poolfinaalidest jäid kõige napimalt välja Heidi Tuul ja Mihkel Luidalepp ning Marge Läll ja Kunnar Kangro, kellele kokkuvõttes tubli viies koht.

Poolfinaalides jätkasid võidukat seeriat Kohv-Tammearu ja Pikk-Lääne, pronksikohtumises jäid peale Leiten-Leemet. Kahe kaotuseta püsinud paari omavahelise lahingu võitsid Kohv-Tammearu, kellele see oli juba kolmas etapivõit järjest. Nõo Lihavürsti karikasarja edetabelit juhivad maksimaalse 60 punktiga Kohv-Tammearu, teist kohta hoiavad 36 punktiga Tuul-Luidalepp ning neist kahe punkti kaugusel on Läll-Kangro.

Nõo Lihavürsti karikasarja segapaaride rannavolle neljas etapp toimub kahe nädala pärast kolmapäeval 14.juulil algusega kell 17.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine Rannakeskuse rannavolle karikasarjadele Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Segapaaride rannavolle 3.etapi lõppjärjestus: 1. Eliise Kohv ja Siim Tammearu
2. Renate Pikk ja Johann Olaf Lääne
3. Helerin Hansman ja Hergo Hansman       
4. Kadri Leiten ja Tõnu Leemet
5. Heidi Tuul ja Mihkel Luidalepp   
5. Marge Läll ja Kunnar Kangro
7. Karen Männiste ja Ingvar Sepp    
7. Jaanika Unt ja Germo Matt
9. Kristi Männamets ja Aleks Mõttus
9. Margit Antson ja Martin Kimmel
9. Kaidi Kleinson ja Sander Lepp
9. Kirke Paris ja Erik Paris
13. Rebekka Soosaar ja Marti Soosaar
13. Kristel Loorits ja Silver Ero