30
06
2017

Etapivõiduga taastasid Liisa Soomets ja Heleene Hollas ülemvõimu Nõo Lihavürsti naiste rannavõrkpalli karikasarjas

By admin 0

Pärast jaanipäeva jätkus Nõo Lihavürsti naiste rannavolle karikasari täistuuridel, kokku tuli viiendat etappi mängima 11 naispaari. Mängiti kahe miinuse süsteemis ja otsustavad mängud peeti juba õhtuhämaruses.

Plussringist mängisid ennast otse poolfinaalidesse Liisa Soomets ja Heleene Hollas ning Reet Alas ja Merlin Paas. Läbi miinusringi tulid neile vastu Ingrid Kiisk ja Kaisa Lüütsepp ning Tartut väisanud endised rannakoondislased Kertu Laak ja Hanna Pajula. Poolfinaalides olid võidukad Soomets-Hollas ja Laak-Pajula. Pronksimängu võitsid Kiisk-Lüütsepp  ning finaalis favoriidid Soomets-Hollas.

Sarja üldedetabelis tõusid esikohale taas Soomets-Hollas, noortekoondise tüdrukud Šadeiko-Vengerfeldt taandusid teisele kohale. Nõo Lihavürsti naiste rannavolle karikasarja edetabel on kättesaadav Rannakeskuse kodulehel.

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste rannavolle järgmine etapp toimub 5.juulil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

 

Naiste rannavolle 5.etapi lõppjärjestus:

 1. Liisa Soomets-Heleene Hollas
 2. Hanna Pajula-Kertu Laak
 3. Ingrid Kiisk-Kaisa Lüütsepp
 4. Reet Alas-Merlin Paas
 5. Mari-Liis Tasa-Juta Kraav
 6. Anu Tsirel-Anna Zadorožnaja
 7. Marje Rosenblatt-Ann Starkopf
 8. Kadri Leiten-Kristi Vink
 9. Jade Šadeiko-Katariina Vengerfeldt
 10. Kerttu Lääne-Jaanika Jakobson
 11. Helle Vengerfeldt-Kaisa Karjane