14
07
2020

Heas hoos jätkavad Steven Meilus ja Johann Olaf Lääne võitsid järjekordse Nõo Lihavürsti etapi

By admin 0

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste kaheksandale etapile tuli võistlema 15 meespaari. Plussringist jõudsid poolfinaali edetabeli liidrid Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro ning Steven Meilus ja Johann Olaf Lääne. Läbi miinusringi võitlesid ennast kohamängudele Markus Veltson ja Siim Tammearu ning Sten Maask ja Janno Järvpõld. Kõige napimalt jäid kohamängudelt välja Aaron Oliver Aaviste ja Hergo Hansman ning vanameistrid Reimo Alas ja Tõnu Leemet.

Poolfinaalidest väljusid võitjatena Pähn-Kangro ja Meilus-Lääne, kahe kaotuseta meeskonna finaaliheitluses olid tugevamad Meilus-Lääne. Kolmanda koha lahingu võitsid Markus Veltson ja Siim Tammearu. Nõo Lihavürsti karikasarja liidritena jätkavad Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro, neist kümne punkti kaugusel on Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus. SportID 20.- eurose kinkekaardi võitis loosiga Kunnar Kangro.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle üheksas etapp toimub järgmisel esmaspäeval 20.juulil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Meeste rannavolle 8.etapi lõppjärjestus:
1. Steven Meilus – Johann Olaf Lääne
2. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro
3. Markus Veltson – Siim Tammearu
4. Sten Maask – Janno Järvpõld
5. Aaron Oliver Aaviste – Hergo Hansman
5. Reimo Alas – Tõnu Leemet
7. Juhan Püvi – Germo Matt
7. Margus Mooses – Martin Loimet
9. Martin Toode – Madis Steinberg
9. Priit Tigane – Lauri Lehiste
9. Timo Teearu – Silver Vaino
9. Henry Maask – Aleks Mõttus
13. Mario Liiva – Marti Soosaar
13. Sander Lepp – Steven Kabanen
13. Martin Elias Tamm – Markus Andreas Tamm