07
07
2020

Heas hoos Steven Meilus ja Johann Olaf Lääne võitsid Nõo Lihavürsti seitsmenda etapi

By admin 0

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste seitsmendale etapile tuli mängima 12 meespaari. Plussringist jõudsid poolfinaali edetabeli liidrid Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro ning Steven Meilus ja Johann Olaf Lääne. Läbi miinusringi võitlesid ennast kohamängudele vanameistrid Reimo Alas ja Tõnu Leemet ning Kevin Helimets ja Madis-Arno Küüsvek. Kõige napimalt jäid kohamängudelt välja Priit Tigane ja Lauri Lehiste ning Sten Maask ja Janno Järvpõld.

Poolfinaalidest läksid puhaste paberitega edasi Pähn-Kangro ja Meilus-Lääne, finaaliheitluses olid paremad Meilus-Lääne. Pronksilahingu võitsid vanameistrid, kellele see oli käimasoleval hooajal esimeseks poodiumikohaks.

Nõo Lihavürsti karikasarja liidritena jätkavad 104 punktiga Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro, teist kohta hoiavad 92 punktiga Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus, kolmandaks kerkisid vanameistrid 64 punktiga. SportID 20.- eurose kinkekaardi võitis loosiga sel hooajal juba teist korda Ragnar Pähn.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle kaheksas etapp toimub järgmisel esmaspäeval 13.juulil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Meeste rannavolle 7.etapi lõppjärjestus:

1. Steven Meilus – Johann Olaf Lääne
2. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro
3. Reimo Alas – Tõnu Leemet
4. Kevin Helimets – Madis-Arno Küüsvek
5. Priit Tigane – Lauri Lehiste
5. Sten Maask – Janno Järvpõld
7. Timo Teearu – Silver Vaino
7. Aaron Oliver Aaviste – Juhan Püvi
9. Jakob Goroško – Marti Soosaar
9. Markus Veltson – Siim Tammearu
9. Hergo Hansman – Edvard Notberg
9. Heiki Vabrit – Martin Toode