07
06
2018

Heleene Hollas ja Liisa Soomets võitsid järjekordse Nõo Lihavürsti karikasarja etapi

By admin 0

Jaheda ja tuulise ilmaga tuli naiste kolmandale etapile mängima 7 paari, kohal oli taaskord Eesti paremik. Reitingu alusel jagati osalejad kahte alagruppi. Kolmesest alagrupist väljusid võitjatena Kadi Mägi ja Liina Kais, kes alagrupi esikohamängus alistasid Heleene Hollase ja Liisa Soometsa. Neljase alagrupi võidu noppisid Renate Pikk ja Juudit Kure-Pohhomov, kellele järgnesid Kadri Leiten ja Kristi Vink.

Viienda koha mängust väljusid võitjatena Laura Reiter ja Jade Šadeiko, kuuendaks tulid Reet Alas ja Merlin Paas. Poolfinaalidest edenesid finaali edetabeli juhid Kadi Mägi ja Liina Kais ning rannakoondise neiud Heleene Hollas ja Liisa Soomets. Kolmanda koha mängus võtsid alagrupi kaotuse eest revanši Kadri Leiten ja Kristi Vink, finaalis olid kindlamad Heleene Hollas ja Liisa Soomets.

Nõo Lihavürsti karikasarja edetabeli liidritena jätkavad kõikidel etappidel teiseks tulnud Kadi Mägi-Liina Kais, neile järgnevad Kadri Leiten-Kristi Vink ja Heleene Hollas-Liisa Soomets.

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste rannavolle neljas etapp toimub järgmisel kolmapäeval 13.juunil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Naiste rannavolle 3.etapi lõppjärjestus:

  1. Heleene Hollas-Liisa Soomets
  2. Kadi Mägi-Liina Kais
  3. Kadri Leiten-Kristi Vink
  4. Renate Pikk-Juudit Kure-Pohhomov
  5. Laura Reiter-Jade Šadeiko
  6. Merlin Paas-Reet Alas
  7. Anu Tsirel-Kadri Viil