02
07
2020

Jade Šadeiko ja Renate Pikk võitsid Nõo Lihavürsti karikasarja naiste rannavolle viienda etapi

By admin 0

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste viiendale etapile tuli mängima 9 võistkonda. Naiskonnad paigutati kahe miinuse tabelisse vastavalt edetabeli punktidele.

Plussringist jõudsid kohamängudele Jade Šadeiko ja Renate Pikk ning Kadri Leiten ja Kristi Vink. Miinusringist pääsesid poolfinaali Krista Kotselainen ja Reet Alas ning Kristiina Kopli ja Merlin Müür. Veerandfinaali kaotusega jäid viiendat kohta jagama rannavõrkpalli noortekoondise paarid Karlotta Kattai ja Grete Jürgenson ning Salme Adeele Hollas ja Elina Lebedeva.

Poolfinaalides olid võidukad Šadeiko-Pikk ja Kotselainen-Alas, finaalis näitasid paremat minekut Jade Šadeiko ja Renate Pikk. Kolmanda koha heitlusest väljusid võitjatena Kadri Leiten ja Kristi Vink.

Nõo Lihavürsti karikasarja edetabeli liidriteks kerkisid 82 punktiga Kadri Leiten ja Kristi Vink, teisel kohal paiknevad 74 punktiga Kadi Kalm ja Liina Kais ning kolmandat kohta hoiavad 44 punktiga Kristiina Kopli ja Merlin Müür. SportID 20.- eurose kinkekaardi võitis loosiga Saskia Täpsi.

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste rannavolle kuues etapp toimub järgmisel kolmapäeval 8.juulil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Naiste rannavolle 5.etapi lõppjärjestus:

1. Jade Šadeiko – Renate Pikk
2. Krista Kotselainen – Reet Alas
3. Kadri Leiten – Kristi Vink
4. Kristiina Kopli – Merlin Müür
5. Karlotta Kattai – Grete Jürgenson
5. Salme Adeele Hollas – Elina Lebedeva
7. Carmen Tiffany Tuisk – Astrid Bogdanov
7. Nora Lember – Maria Saaron
9. Karmeli Kaasik – Saskia Täpsi