18
06
2019

Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus domineerisid taas Nõo Lihavürsti karikasarjas

By admin 0

10 meespaari osales Nõo Lihavürsti karikasarja meeste viiendal etapil. Võistkonnad paigutati kahe miinuse tabelisse vastavalt edetabeli punktidele.

Plussringist tulid võidukalt läbi edetabeli liidrid Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus ning Sten Maask ja Janno Järvpõld. Miinusringist pääsesid esinelikusse Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro ning Hergo Hansman ja Andreas Junkin. Veerandfinaali kaotusega jäid viiendat kohta jagama Riivo Rüütel ja Siim Tammearu ning Rauno Kink ja Mikk Kesküla.

Poolfinaalides olid võidukad Meilus-Lääne ja Maask-Järvpõld, finaalmängus võtsid teise etapivõidu järjest Meilus-Lääne. Kolmas koht kuulus paarile Pähn-Kangro. Nõo Lihavürsti karikasarja liidritena jätkavad 76 punktiga Meilus-Lääne, teiseks tõusid 58 punktiga Hansman-Junkin.

Nõo Lihavürsti meeste karikasari läheb nüüd nädalaks jaanipausile ja jätkub juuli alguses. Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle kuues etapp toimub ÜLEJÄRGMISEL esmaspäeval 1.juulil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Meeste rannavolle 5.etapi lõppjärjestus: 
1. Johann Olaf Lääne – Steven Meilus
2. Sten Maask – Janno Järvpõld
3. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro
4. Hergo Hansman – Andreas Junkin
5. Riivo Rüütel – Siim Tammearu
5. Rauno Kink – Mikk Kesküla
7. Rainer Kulp – Karl-Joosep Kesküla
7. Marek Peterson – Koit Vaino
9. Rainer Järv – Asko Aasmäe
9. Kevin Helimets – Janar Madilainen