11
06
2019

Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus tõusid etapivõiduga Nõo Lihavürsti karikasarja edetabeli liidriteks

By admin 0

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste neljandale etapile tuli esikohta püüdma 16 paari. Võistkonnad paigutati kahe miinuse tabelisse vastavalt edetabeli punktidele.

Plussringi läbisid puhaste paberitega Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus ning vanameistrid Reimo Alas ja Tõnu Leemet. Pikema tööpäeva tegid poolfinaali jõudmiseks eelmise etapi võitjad Ragnar Pähn ja Kristo Fedoritš ning Sten Maask ja Janno Järvpõld. Veerandfinaali kaotusega jäid viiendat kohta jagama Johan Vahter ja Martin Lukka ning Rauno Kink ja Mikk Kesküla.

Poolfinaalides olid kindlamad Meilus-Lääne ja Pähn-Fedoritš, finaalmängus võtsid selle hooaja teise etapivõidu Meilus-Lääne. Kolmanda koha mängus jäid peale vanameistrid Alas-Leemet. Nõo Lihavürsti karikasarja liidriteks tõusid 56 punktiga Meilus-Lääne, neile järgnevad 48 punktiga vanameistrid, kolmandaks kukkusid 44 punktiga SK Duo noored Hansman-Junkin.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle viies etapp toimub järgmisel esmaspäeval 17.juunil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Meeste rannavolle 4.etapi lõppjärjestus: 
1. Johann Olaf Lääne – Steven Meilus
2. Ragnar Pähn – Kristo Fedoritš
3. Reimo Alas – Tõnu Leemet
4. Sten Maask – Janno Järvpõld
5. Johan Vahter – Martin Lukka
5. Rauno Kink – Mikk Kesküla
7 Siim Tammearu – Aaron Oliver Aaviste 
7. Kaur Kattai – Janno Jõela
9. Marek Peterson – Koit Vaino
9. Priit Tigane – Lauri Lehiste
9. Riivo Rüütel – Kermo Basov
9. Margus Kodu – Egon Pentjärv
13. Priit Laos – Siim Kukk 
13. Mario Liiva – Marti Soosaar
13. Kevin Helimets – Karmo Aros
13. Rainer Järv – Madis Küüsvek