24
07
2018

Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus võitsid Nõo Lihavürsti karikasarja eelviimase etapi

By admin 0

Nõo Lihavürsti karikasarja üheksandale etapile tuli mõnusat ilma nautima 7 paari. Esimesest alagrupist mängisid ennast poolfinaali vanameistrid Reimo Alas ja Tõnu Leemet ning Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus. Teisest alagrupist pääsesid kohamängudele Sten Maask ja Janno Järvpõld ning Mario Liiva ja Kristo Karp. Kõige napimalt jäid poolfinaalidest eemale Taavi Ruuspõld ja Helger Hääl ning Nils Holger Sova ja Verner Läll.

Poolfinaalidest väljusid võitjatena edetabeli liidrid Reimo Alas ja Tõnu Leemet ning nende igipõlised konkurendid Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus. Finaalis said alagrupi napi kaotuse eest magusa revanši nooremad mängumehed, kellele see oli sel hooajal esimeseks etapivõiduks. Kolmanda koha kohtumises olid paremad Sten Maask ja Janno Järvpõld. Enne viimast etappi troonivad edetabeli tipus vanameistrid Reimo Alas ja Tõnu Leemet, etapivõiduga tõusid teiseks Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus, kellest nelja punkti kaugusel on Sten Maask ja Janno Järvpõld.

Nõo Lihavürsti meeste rannavolle karikasarja viimane etapp toimub järgmisel esmaspäeval 30.juulil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Meeste rannavolle 9.etapi lõppjärjestus:

1. Johann Olaf Lääne – Steven Meilus
2. Reimo Alas – Tõnu Leemet
3. Sten Maask – Janno Järvpõld
4. Mario Liiva – Kristo Karp
5. Taavi Ruuspõld – Helger Hääl
5. Nils Holger Sova – Verner Läll
7. Rainer Järv – Madis Küüsvek