09
07
2020

Kadi Kalm ja Liina Kais said Nõo Lihavürsti karikasarjas sel hooajal juba kolmanda etapivõidu

By admin 0

Kuuendale Nõo Lihavürsti karikasarja naiste etapile tuli esikohta püüdma 6 paari. Võistkonnad paigutati vastavalt edetabeli punktidele kahte alagruppi. Esimesest alagrupist väljusid võitjatena Kadri Leiten ja Kristi Vink, kellele järgnesid Katariina Vengerfeldt ja Jade Šadeiko. Teise alagrupi võitsid Reet Alas ja Krista Kotselainen, teiseks tulid Kadi Kalm ja Liina Kais.

Poolfinaalides olid võidukad Reet Alas ja Krista Kotselainen ning Kadi Kalm ja Liina Kais. Pronksimängus olid kindlamad Kadri Leiten ja Kristi Vink, finaalkohtumises võtsid alagrupikaotuse eest revanši Kadi Kalm ja Liina Kais.

Nõo Lihavürsti karikasarja üldtabelit juhivad 98 punktiga Kadri Leiten ja Kristi Vink, neist nelja punkti kaugusel on Kadi Kalm ja Liina Kais, 50 punktiga tõusid edetabeli kolmandale reale Reet Alas ja Krista Kotselainen. SportID 20.- eurose kinkekaardi võitis loosiga Reet Alas.

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste rannavolle seitsmes etapp toimub järgmisel kolmapäeval 15.juulil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Naiste rannavolle 6.etapi lõppjärjestus:

1. Kadi Kalm – Liina Kais
2. Reet Alas – Krista Kotselainen
3. Kadri Leiten – Kristi Vink
4. Katariina Vengerfeldt – Jade Šadeiko
5. Annabel Huik – Kaidi Kattai
6. Karmeli Kaasik – Saskia Täpsi