04
06
2020

Kadi Kalm ja Liina Kais võitsid Nõo Lihavürsti karikasarja etapi

By admin 0

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste teisele etapile tuli mängima 10 paari. Naiskonnad paigutati kahe miinuse tabelisse vastavalt avaetapi punktidele.

Plussringi läbisid kaotuseta Kadi Kalm ja Liina Kais ning Kadri Leiten ja Kristi Vink. Miinusringist jõudsid poolfinaali Anett Hollas ja Renate Pikk ning Krista Kotselainen ja Reet Alas. Veerandfinaali kaotusega jäid viiendat kohta jagama Kristiina Kopli ja Merlin Müür ning Katariina Vengerfeldt ja Mona Marandi.

Poolfinaalides võtsid võidu Kalm-Kais ja Leiten-Vink, kolmanda koha duellis jäid peale Hollas-Pikk. Kahe kaotuseta püsinud naiskonna omavahelise pingelise lahingu võitsid 2-1 Kalm-Kais, kes vahetasid eelmise nädala teise koha etapivõidu vastu.

Nõo Lihavürsti karikasarja üldtabelit juhivad Kadi Kalm ja Liina Kais 38 punktiga, neile järgnevad Kadri Leiten ja Kristi Vink 30 punktiga, kolmandal kohal on Annabel Huik ja Kaidi Kattai 26 punktiga. SportID 20.- eurose kinkekaardi loosiõnn naeratas seekord Lill Kandimaale.

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste rannavolle kolmas etapp toimub järgmisel kolmapäeval 10.juunil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Naiste rannavolle 2.etapi lõppjärjestus:

1. Kadi Kalm – Liina Kais
2. Kadri Leiten – Kristi Vink
3. Anett Hollas – Renate Pikk
4. Krista Kotselainen – Reet Alas
5. Kristiina Kopli – Merlin Müür
5. Katariina Vengerfeldt – Mona Marandi
7. Annabel Huik – Kaidi Kattai
7. Helerin Hansman – Peppi-Sophia Vehmanen
9. Lisethe Kruus – Carmel Vares
9. Mia Marta Miller – Lill Kandimaa