20
07
2018

Kadri Leiten ja Kristi Vink astusid etapivõiduga pika sammu Nõo Lihavürsti karikasarja üldvõidu poole

By admin 0

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste kaheksandale etapile tuli mängima 6 paari. Esimese alagrupi lõpetasid täiseduga rannavõrkpalli noorekoondise tüdrukud Jade Šadeiko ja Maria Säästla, teiseks tulid Ekaterina Koval ja Alena Tsuhnenkova ning kolmanda kohaga pidid leppima Katariina ja Helle Vengerfeldt. Teise alagrupi võitsid Juudit Kure-Pohhomov ja Anett Hollas, kellele järgnesid edetabeli liidrid Kadri Leiten ja Kristi Vink ning Aleksandra Dõnjak ja Elizaveta Roslyakova.

Poolfinaalidest väljusid võitjatena Juudit Kure-Pohhomov ja Anett Hollas ning Kadri Leiten ja Kristi Vink. Finaalis said magusa revanši Leiten-Vink, kolmanda koha mängu võitsid Šadeiko- Säästla. Nõo Lihavürsti karikasarja edetabeli tipus jätkavad Kristi Vink ja Kadri Leiten, neile järgnevad noortekoondise tüdrukud Liisa Soomets ja Heleene Hollas ning Jade Šadeiko ja Maria Säästla.

Nõo Lihavürsti naiste rannavolle karikasarja üheksas etapp toimub järgmisel kolmapäeval 25.juulil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Naiste rannavolle 8.etapi lõppjärjestus:

 1. Kadri Leiten – Kristi Vink
  2. Juudit Kure-Pohhomov – Anett Hollas
  3. Jade Šadeiko – Maria Säästla
  4. Ekaterina Koval – Alena Tsuhnenkova
  5. Katariina Vengerfeldt – Helle Vengerfeldt
  6. Aleksandra Dõnjak – Elizaveta Roslyakova