19
07
2019

Kadri Leiten ja Kristi Vink võitsid Nõo Lihavürsti karikasarja naiste kaheksanda etapi

By admin 0

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste kaheksandale etapile tuli võisttlema 8 paari. Võistkonnad paigutati vastavalt edetabeli punktidele kahte alaruppi.

Esimese alagrupi võitsid „surnud ringiga“ Kadri Leiten ja Kristi Vink, teiseks platseerusid Renate Pikk ja Juudit Kure-Pohhomov. Kahe võidu ja nõrgima punktide suhtega jäid kohamängudest napilt eemale Anu Tsirel ja Krista Kotselainen. Teisest alagrupist pääsesid poolfinaali Kerttu Lääne ja Mari-Liis Tasa ning SK Duo noored Helerin Hansman ja Karlotta Kattai.

Poolfinaalides olid võidukad Kadri Leiten ja Kristi Vink ning Renate Pikk ja Juudit Kure-Pohhomov. Finaalmängus said alagrupi kaotuse eest magusa revanši Leiten-Vink, kolmanda koha mängus olid kindlamad Lääne-Tasa. Nõo Lihavürsti karikasarja liidritena jätkavad Kerttu Lääne ja Mari-Liis Tasa, teiseks tõusid Kadri Leiten ja Kristi Vink, kolmandad on Reet Alas ja Merlin Paas.

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste rannavolle üheksas etapp toimub järgmisel kolmapäeval 24.juulil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Naiste rannavolle 8.etapi lõppjärjestus: 
1. Kadri Leiten – Kristi Vink
2. Renate Pikk – Juudit Kure-Pohhomov
3. Kerttu Lääne – Mari-Liis Tasa
4. Helerin Hansman – Karlotta Kattai
5. Anu Tsirel – Krista Kotselainen
5. Jaanika Jakobson – Merlin Paas
7. Eve Unt – Helle Vengerfeldt
7. Katariina Vengerfeldt – Kertu Kollo