12
07
2019

Kevin Helimets ja Kristo Fedoritš noppisid Nõo Lihavürsti karikasarjas etapivõidu

By admin 0

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste seitsmendale etapile tuli mängima 13 meespaari. Võistkonnad paigutati kahe miinuse tabelisse vastavalt edetabeli punktidele. 

Plussringist tulid võidukalt läbi Kevin Helimets ja Kristo Fedoritš ning Hergo Hansman ja Andreas Junkin. Miinusringist võitlesid ennast esinelikusse edetabeli liidrid Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus ning Sten Maask ja Janno Järvpõld. Veerandfinaali kaotusega jäid viiendat kohta jagama Lauri Lehiste ja Priit Tigane ning Kunnar Kangro ja Martin Loimet.

Poolfinaalides olid võidukad Meilus-Lääne ja Helimets-Fedoritš, kullaheitluses jäid peale Helimets-Fedoritš. Kolmas koht kuulus SK DUO noormeestele Hansman-Junkin. Nõo Lihavürsti karikasarja liidritena jätkavad soliidse edumaaga Meilus-Lääne, teist kohta hoiavad Hansman-Junkin, kolmandaks kerkisid Maask-Järvpõld.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle kaheksas etapp toimub järgmisel esmaspäeval 15.juulil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehelwww.rannakeskus.ee

Meeste rannavolle 7.etapi lõppjärjestus: 
1. Kevin Helimets – Kristo Fedoritš
2. Johann Olaf Lääne – Steven Meilus
3. Hergo Hansman – Andreas Junkin
4. Sten Maask – Janno Järvpõld
5. Lauri Lehiste – Priit Tigane
5. Kunnar Kangro – Martin Loimet
7. Rauno Kink – Mikk Kesküla
7. Egon Pentjärv – Tõnu Leemet
9. Rainer Järv – Madis Küüsvek
9. Margus Kodu – Anti Kivi
9. Sander Lepp – Edvard Notberg
9. Henry Patzig – Marti Soosaar
13. Marek Peterson – Koit Vaino