07
07
2017

Kogenud Reimo Alas ja Silver Koni noppisid Nõo Lihavürsti karikasarjas etapivõidu

By admin 0

Nõo Lihavürsti meeste rannavõrkpalli karikasarja kuuendale etapile Tartu Rannakeskusesse registreerus 8 meespaari. Osalejad paigutati kahte neljasesse alagruppi, esikoha eest said võimaluse võidelda alagrupi kaks tugevamat.

Pingelise turniiri võitsid kogenud rannahundid Reimo Alas ja Silver Koni, kes finaalis olid üle Johann Olaf Läänest ja Steven Meilusest. Kolmandaks mängisid ennast noorte rannakoondise poisid Märt Tammearu ja Rasmus Meius, kõige napimalt jäid esikolmikust välja Silver Maar ja Hergo Hansman.

Karikasarja üldedetabelis on seis väga pingeline. Esikohta jagavad Siim Tammearu ja Silver Maar ning Meelis ja Meris Pärna. Kolmandaks tõusid Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus. Nõo Lihavürsti meeste rannavolle karikasarja üldedetabel on kättesaadav Rannakeskuse kodulehel.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle järgmine etapp toimub 13.juulil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Meeste rannavolle 6.etapi lõppjärjestus:

  1. Reimo Alas-Silver Koni
  2. Johann Olaf Lääne-Steven Meilus
  3. Märt Tammearu-Rasmus Meius
  4. Silver Maar-Hergo Hansman
  5. Timo Lõhmus-Mattias Metsna
  6. Riivo Rüütel-Urmas Pülzü
  7. Jalo Villem-Karl Traagel
  8. Meris Pärna-Meelis Pärna