12
07
2018

Liina Kais ja Kristi Vink võitsid teise Nõo Lihavürsti karikasarja etapi järjest

By admin 0

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste seitsmendale etapile tuli mängima 6 paari. Esimese alagrupi lõpetasid täiseduga eelmise nädala võitjad Liina Kais ja Kristi Vink, neile järgnesid Katariina Vengerfeldt ja Mona Marandi ning Ethel Sepp ja Monika Poom. Teise alagrupi võitsid rannavõrkpalli noorekoondise tüdrukud Jade Šadeiko ja MariaSäästla, teiseks tulid Kristin Veri jaVictoria Zelinski ning kolmandaks Kairin Tammel ja Kristin Pütsepp.

Poolfinaalidest väljusid võijatena Liina Kais ja Kristi Vink ning SK Duo tüdrukud Katariina Vengerfeldt ja Mona Marandi. Finaalis olid paremad Liina Kais ja Kristi Vink, kolmas koht kuulus rannavõrkpalli noortekoondise tüdrukutele. Nõo Lihavürsti karikasarja edetabeli tipus jätkavad Kristi Vink ja Kadri Leiten, neist kahe punkti kaugusel on Heleene Hollas ja Liisa Soomets. Kolmandat kohta hoiavad Liina Kais ja Kadi Mägi.

Nõo Lihavürsti naiste rannavolle karikasarja kaheksas etapp toimub järgmisel kolmapäeval 18.juulil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Naiste rannavolle 7.etapi lõppjärjestus:

 1. Liina Kais – Kristi Vink
  2. Katariina Vengerfeldt – Mona Marandi
  3. Jade Šadeiko – MariaSäästla
  4. Kristin Veri – Victoria Zelinski
  5. Ethel Sepp – Monika Poom
  6. Kairin Tammel – Kristin Pütsepp