08
06
2017

Liisa Soomets ja Heleene Hollas jäid võitmatuks ka teisel Nõo Lihavürsti naiste rannavõrkpalli karikasarja etapil

By admin 0

Suviselt sooja ilmaga tuli Nõo Lihavürsti naiste rannavõrkpalli teisele karikaetapile mängima 11 paari. Avaetapil saadud tulemuste järgi paigutati paarid kahe miinuse tabelisse, uutele tulijatele loositi asetus ja mängud võisid alata.

Plussringist mängisid ennast poolfinaali favoriidid Liisa Soomets ja Heleene Hollas ning TÜ/Eedeni võrkpallurid Kadi Mägi ja Liina Kais. Läbi miinusringi võitlesid poolfinaalidesse Ingrid Kiisk ja Laura Reiter ning eelmise hooaja karikasarja üldvõitjad Reet Alas ja Merlin Paas. Kõige napimalt jäid poolfinaalidest eemale Anu Tsirel ja Krista Kotselainen ning Kaisa Karjane ja Helle Vengerfeldt.

Poolfinaalides olid võidukad Soomets-Hollas ja Mägi-Kais, avaetapi võitjad ja valitsevad Eesti meistrid Soomets-Hollas olid kindlamad ka finaalis. Kolmanda koha said pika päeva lõpuks Kiisk-Reiter, turniiri lõppedes oli väljas juba õhtuselt pime.

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste rannavolle järgmine etapp toimub 14.juunil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee