15
07
2021

Mari-Liis Tasa ja Märt Tammearu olid võidukad Nõo Lihavürsti neljandal segapaaride etapil

By admin 0

Nõo Lihavürsti segapaaride karikasarja kolmandale etapile tuli mängima 11 paari, kes paigutati vastavalt edetabeli punktidele kahe miinuse tabelisse. Plussringist mängisid ennast poolfinaali edetabeli liidrid Eliise Kohv ja Siim Tammearu ning Mari-Liis Tasa ja Märt Tammearu. Läbi miinusringi tulid neile vastu Marge Läll ja Kunnar Kangro            ning Kadri Leiten ja Tõnu Leemet. Poolfinaalidest jäid kõige napimalt välja Helerin Hansman ja Hergo Hansman ning Karen Männiste ja Ingvar Sepp, kellele kokkuvõttes tubli viies koht.

Poolfinaalides jätkasid võidukat seeriat Kohv-Tammearu ja Tasa-Tammearu, pronksikohtumises jäid peale Leiten-Leemet. Finaalis lõpetasid Mari-Liis Tasa ja Märt Tammearu kindla mänguga Eliise ja Siimu pika võitude seeria. Nõo Lihavürsti karikasarja edetabelit juhivad  78 punktiga Kohv-Tammearu, teiseks tõusid 48 punktiga Läll-Kangro ning neist nelja punkti kaugusel on Leiten-Leemet.

Nõo Lihavürsti karikasarja segapaaride rannavolle viimane etapp toimub kahe nädala pärast kolmapäeval 28.juulil algusega kell 17.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine Rannakeskuse rannavolle karikasarjadele Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Segapaaride rannavolle 4.etapi lõppjärjestus: 1. Mari-Liis Tasa ja Märt Tammearu
2. Eliise Kohv ja Siim Tammearu
3. Kadri Leiten ja Tõnu Leemet
4. Marge Läll ja Kunnar Kangro
5. Helerin Hansman ja Hergo Hansman
5. Karen Männiste ja Ingvar Sepp
7. Carmel Vares ja Kristjan Unt       
7. Kadi Kalm ja Gevin Kalm
9. Jaanika Unt ja Germo Matt
9. Margit Antson ja Henry Maask    
9. Mailis Pajumägi ja Aaron Oliver Aaviste