14
07
2021

Nõo Lihavürsti kaheksanda etapi võitsid vennad Siim ja Märt Tammearu

By admin 0

Nõo Lihavürsti karikasarja kaheksandale etapile registreerus 14 meeskonda, mängiti tavapäraselt kahe miinuse süsteemis. Plussringist edenesid poolfinaali edetabeli liidrid Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro ning vennad Tammearud. Miinusringist pääsesid poolfinaali vanameistrid Reimo Alas ja Tõnu Leemet ning seitsmenda etapi võitnud Kevin Helimets ja Juhan Püvi. Viies koht seekord paaridele Roland Pajuleht ja Maksim Ševtšenko ning Aaron Oliver Aaviste ja Kaur Kattai.

Poolfinaalist edenesid finaali mõlemad plussringist tulnud paarid. Kahe kaotuseta meeskonna lahingus jäid peale Siim ja Märt Tammearu, kellele see oli sel hooajal teiseks etapivõiduks. Kolmanda koha mängu võitsid suuremat kogemuste pagasit omavad Reimo Alas ja Tõnu Leemet. Nõo Lihavürsti karikasarja edetabelit juhivad muljetavaldava 150 punktiga Pähn-Kangro, teist kohta hoiavad 82 punktiga Lääne-Meilus ja kolmandaks tõusid Pajuleht-Ševtšenko 78 punktiga.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle üheksas etapp toimub järgmisel esmaspäeval 19.juulil algusega kell 17.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Meeste rannavolle 8.etapi lõppjärjestus: 1. Siim Tammearu – Märt Tammearu
2. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro
3. Reimo Alas – Tõnu Leemet
4. Kevin Helimets – Juhan Püvi
5. Roland Pajuleht – Maksim Ševtšenko
5. Aaron Oliver Aaviste – Kaur Kattai
7. Kristjan Unt – Madis Küüsvek
7. Sten Maask – Janno Järvpõld
9. Mario Liiva – Marti Soosaar
9. Markus Andreas Tamm – Martin Elias Tamm
9. Timo Raidoja – Martti Juhkami
9. Henry Maask – Aleks Mõttus
13. Rasmus Kivari – Kaimo Ruusalepp
13. Kristo Kollo – Kaarel Kollo