26
05
2020

Nõo Lihavürsti karikasari alustas meeste turniiriga

By admin 0

2020.a rannavõrkpalli hooaeg Tartu Rannakeskuses algas meeste etapiga. Kokku tuli mängima 11 meespaari, kes loositi kahe miinuse tabelisse, järgnevatel turniiridel arvestatakse paigutusel varem mängitud etappide tulemusi.

Plussringist mängisid ennast poolfinaali Kristo Kollo ja Stefan Kaibald ning eelmise hooaja võitjad Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus. Läbi miinusringi murdsid poolfinaali vennad Siim ja Märt Tammearu ning Mihkel Luidalepp ja Martin Loimet.

Poolfinaalidest edenesid finaali Kollo-Kaibald ja vennad Tammearud, kes turniiri varasemas faasis olid juba korra omavahel mõõtu võtnud. Kui esimesest mängust väljusid võitjana Kollo-Kaibald, siis finaalis olid kindlamad vennad Tammearud. Kolmanda koha mängus võtsid võidu päeva suurimad üllatajad Luidalepp-Loimet.

SportID poolt igale NÕO Lihavürsti etapile välja pandud 20.- eurose kinkekaardi võitis loosiga Eesti koondise nurgaründaja Kristo Kollo.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle teine etapp toimub järgmisel esmaspäeval 1.juunil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Meeste rannavolle 1.etapi lõppjärjestus:

1. Siim Tammearu – Märt Tammearu
2. Kristo Kollo – Stefan Kaibald
3. Mihkel Luidalepp – Martin Loimet
4. Johann Olaf Lääne – Steven Meilus
5. Mikk Kesküla – Rauno Kink
5. Timo Raidoja – Martti Juhkami
7. Edvard Notberg – Hergo Hansman
7. Aaron Oliver Aaviste – Andreas Junkin
9. Reimo Alas – Tõnu Leemet
9. Mario Liiva – Marti Soosaar
9. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro