16
07
2019

Nõo Lihavürsti karikasarja kaheksanda etapi võitsid Lauri Lehiste ja Priit Tigane

By admin 0

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste kaheksandale etapile tuli mängima 9 meespaari. Võistkonnad paigutati kahe miinuse tabelisse vastavalt edetabeli punktidele. 

Plussringist pääsesid poolfinaali Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus ning Hergo Hansman ja Andreas Junkin. Miinusringist võitlesid ennast kohamängudele Sten Maask ja Janno Järvpõld ning Lauri Lehiste ja Priit Tigane. Veerandfinaali kaotusega jäid viiendat kohta jagama Rainer Järv ja Madis Küüsvek ning Karl Kera ja Erik Kergand.

Finaali pääsesid Maask-Järvpõld ja Lehiste-Tigane, Võrumaa paaride omavaelises lahingus jäid peale Lehiste-Tigane. Pronksikohtumises olid kindlamad edetabeli liidrid Meilus-Lääne. Karikasarja üldtabelis järgnevad Meilus-Läänele Hansman-Junkin, kolmandat kohta hoiavad Maask-Järvpõld.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle üheksas etapp toimub järgmisel esmaspäeval 22.juulil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehelwww.rannakeskus.ee

Meeste rannavolle 8.etapi lõppjärjestus: 
1. Lauri Lehiste – Priit Tigane
2. Sten Maask – Janno Järvpõld
3. Johann Olaf Lääne – Steven Meilus
4. Hergo Hansman – Andreas Junkin
5. Rainer Järv – Madis Küüsvek
5. Karl Kera – Erik Kergand
7. Marek Peterson – Koit Vaino
7. Mario Liiva – Marti Soosaar
9. Sander Lepp – Edvard Notberg