05
06
2019

Nõo Lihavürsti karikasarja kolmandal etapil jäid võitmatuks Ragnar Pähn ja Kristo Fedoritš

By admin 0

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste kolmandale etapile kogunes 14 paari. Võistkonnad paigutati kahe miinuse tabelisse vastavalt edetabeli punktidele.

Plussringist mängisid ennast poolfinaali Ragnar Pähn ja Kristo Fedoritš ning Johann Olaf Lääne ja Taavi Ruuspõld. Miinusringi kaudu jõudsid nelja parema hulka SK Duo noored Hergo Hansman ja Andreas Junkin ning vanameistrid Reimo Alas ja Tõnu Leemet. Kõige napimalt jäid esinelikust välja Kevin Helimets ja Karmo Aros ning Siim Tammearu ja Aaron Oliver Aaviste.

Poolfinaalidest võitlesid ennast finaali Pähn-Fedoritš ja noored Hansman-Junkin, finaalis olid kindlamad Pähn-Fedoritš. Kolmanda koha mängus jäid peale Lääne-Ruuspõld, vanameistrite saagiks seekord neljas koht. Pärast kolme mängitud etappi on üldarvestuses esikohal Hergo Hansman ja Andreas Junkin, neile järgnevad Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle neljas etapp toimub järgmisel esmaspäeval 10.juunil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Meeste rannavolle 3.etapi lõppjärjestus: 
1. Ragnar Pähn – Kristo Fedoritš
2. Hergo Hansman – Andreas Junkin
3. Johann Olaf Lääne – Taavi Ruuspõld
4. Reimo Alas – Tõnu Leemet
5. Kevin Helimets – Karmo Aros
5. Siim Tammearu – Aaron Oliver Aaviste
7. Mario Liiva – Marti Soosaar
7. Rainer Kulp – Karl-Joosep Kesküla
9. Marek Peterson – Koit Vaino
9. Sander Lepp – Raigo Jürisoo
9. Rainer Järv – Madis Küüsvek
9. Martin Ruul – Ivo Taul
13. Priit Laos – Siim Kukk 
13. Kristo Karp – Kaur Kattai