25
05
2021

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste avaetapi võitsid Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro

By admin 0

Nõo Lihavürsti karikasari jätkus meeste esimese etapiga. Mängima tuli 12 meespaari, kes loositi kahe miinuse tabelisse, järgnevatel turniiridel arvestatakse paigutusel varem mängitud etappide tulemusi.

Plussringist mängisid ennast poolfinaali eelmise hooaja võitjad Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro ning Hergo Hansman ja Siim Tammearu. Läbi miinusringi murdsid poolfinaali Maksim Ševtšenko ja Roland Pajuleht ning Aaron Aaviste ja Daniel Sedlak. Kõige napimalt jäid kohamängudest eemale Mihkel Luidalepp ja Martin Loimet ning Henry Maask ja Aleks Mõttus.

Poolfinaalidest edenesid finaali mõlemad kaotuseta meeskonnad, finaalis olid kindlamad   Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro. Kolmanda koha mängus võtsid võidu Maksim Ševtšenko ja Roland Pajuleht.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle teine etapp toimub järgmisel esmaspäeval 31.mail algusega kell 17.00 Rannakeskuses. Kolmapäeval alustab uudsena karikasari segapaaridele, mille avavõistlustele on registreerunud juba 8 võistkonda. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Meeste rannavolle 1.etapi lõppjärjestus:

1. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro
2. Hergo Hansman – Siim Tammearu
3. Maksim Ševtšenko – Roland Pajuleht
4. Aaron Aaviste – Daniel Sedlak
5. Mihkel Luidalepp – Martin Loimet
5. Henry Maask – Aleks Mõttus
7. Raigo Strastin – Rait Metsaste
7. Reimo Alas – Tõnu Leemet
9. Mikk Laas – Marti Soosaar
9. Timo Raidoja – Martti Juhkami
9. Johann Olaf Lääne – Steven Meilus
9. Kristjan Unt – Madis Küüsvek