30
06
2020

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste kuuenda etapi esikoha noppisid Siim Tammearu ja Steven Kabanen

By admin 0

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste kuuendale etapile laekus 12 meespaari. Võistkonnad paigutati vastavalt edetabeli punktidele kahe miinuse tabelisse, turniiri sisse jäi ka 30 minutiline vihmapaus.

Plussringist jõudsid poolfinaali Siim Tammearu ja Steven Kabanen ning vanameistrid Reimo Alas ja Tõnu Leemet. Läbi miinusringi võitlesid ennast kohamängudele edetabeli liidrid Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro ning Steven Meilus ja Johann Olaf Lääne. Veerandfinaali koatusega jäid viiendat kohta jagama Priit Tigane ja Lauri Lehiste ning Olari Venno ja Oliver Kallion.

Poolfinaalidest läksid puhaste paberitega edasi Tammearu-Kabanen ja Pähn-Kangro. Pronksilahingu võitsid Meilus-Lääne, finaalis olid paremad Tammearu-Kabanen. Nõo Lihavürsti karikasarja liidritena jätkavad 86 punktiga Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro, teist kohta hoiavad 72 punktiga Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus. SportID 20.- eurose kinkekaardi võitis loosiga Mihkel Luidalepp.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle seitsmes etapp toimub järgmisel esmaspäeval 6.juulil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Meeste rannavolle 6.etapi lõppjärjestus:

1. Siim Tammearu – Steven Kabanen
2. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro
3. Steven Meilus – Johann Olaf Lääne
4. Reimo Alas – Tõnu Leemet
5. Priit Tigane – Lauri Lehiste
5. Olari Venno – Oliver Kallion
7. Timo Teearu – Silver Vaino
7. Kevin Helimets – Juhan Püvi
9. Mario Liiva – Marti Soosaar
9. Sten Maask – Janno Järvpõld
9. Mihkel Luidalepp – Martin Loimet
9. Aaron Oliver Aaviste – Raigo Strastin