22
07
2017

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle kaheksanda etapi võitsid üllatusmehed Riivo Rüütel ja Urmas Pülzü

By admin 0

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle kaheksandale etapile tuli mõõtu võtma 5 võistkonda. Kõik mängisid omavahel läbi ja võitja selgitamiseks tuli vaadata geimide suhet.

Esikoha võtsid Riivo Rüütel ja Urmas Pülzü, kes kaotasid omavahelises mängus küll vanameistrite paarile Reimo Alas ja Ragnar Pähn, kuid võitsid kindlalt kõik ülejäänud mängud. Teine koht samuti kolme võiduga paarile Maksim Sevtšenko ja Silver Vaino ning kolmandad Alas-Pähn. Kõige napimalt jäid esikolmikust välja Erik Kergand ja Johann Olaf Lääne ning viies koht kõige tublimatele osalejatele Meelis ja Meris Pärnale.

Karikasarja üldedetabelis tõusid ainuliidriks Meris Pärna ja Meelis Pärna, neist kuue punkti kaugusele jäävad rannakoondise poisid Siim Tammearu ja Silver Maar. Nõo Lihavürsti meeste rannavolle karikasarja üldedetabel on kättesaadav Rannakeskuse kodulehel.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle järgmine etapp toimub 27.juulil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Meeste rannavolle 8.etapi lõppjärjestus:

  1. Riivo Rüütel-Urmas Pülzü
  2. Maksim Sevtšenko-Silver Vaino
  3. Reimo Alas-Ragnar Pähn
  4. Erik Kergand-Johann Olaf Lääne
  5. Meris Pärna-Meelis Pärna