16
06
2017

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle kolmandal etapil noppisid võidu hiidlased Markus Uuskari ja Stefan Kaibald

By admin 0

Meeste kolmandal Nõo Lihavürsti karikasarja etapil Rannakeskuses osales kokku 9 võistkonda. Turniiri eeldatavad favoriidid sattusid kõik tabeli ühte poolde, seega oli kohe algusest peale oodata tuliseid lahinguid. Juba esimeses ringis läksid omavahel kokku Martti Juhkami ja Olari Venno ning veel eelmisel hooajal noorte rannakoondises pallinud Markus Uuskari ja Stefan Kaibald, mängu võitjat ootasid omakorda ees eelmisel etapil kullaga pärjatud Siim Tammearu ja Silver Maar.

Plussringist saidki lõpuks otse poolfinaali Tammearu-Maar ning tabeli teisest poolest Maksim Ševtšenko ja Edgars Zalužinskis. Miinusringist tulid oodatult vastu Venno-Juhkami ja Uuskari-Kaibald ning mõlemal õnnestus ka poolfinaalis vastane seljatada. Kõige napimalt jäid poolfinaalist välja Meris ja Meelis Pärna ning Ragnar Pähn ja Kaspar Alev. Finaalis said Uuskari-Kaibald magusa revanši Venno-Juhkami vastu, pronksikohtumises olid kindlamad rannavõrkpalli noortekoondise poisid Tammearu-Maar.

Sarja üldedetabelis jagavad pärast kolme mängitud etappi esikohta Venno-Juhkami ja Tammearu-Maar, neist nelja punkti kaugusele jäävad Korotkov-Kalde. Nõo Lihavürsti meeste rannavolle karikasarja üldedetabel on kättesaadav Rannakeskuse kodulehel.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle järgmine etapp toimub 22.juunil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

 

Meeste rannavolle 3.etapi lõppjärjestus:

1. Markus Uuskari-Stefan Kaibald
2. Olari Venno-Martti Juhkami
3. Siim Tammearu-Silver Maar
4. Maksim Ševtšenko-Edgars Zalužinskis
5. Meris Pärna-Meelis Pärna
5. Ragnar Pähn-Kaspar Alev
7. Juhan Püvi-Karl Piir
7. Janno Õunpuu-Silver Koni
9. Hergo Hansmann-Mattias Metsna