23
06
2017

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle neljanda etapi läbisid kaotusteta Reimo Alas ja Kristjan Kais

By admin 0

Jaanipäevale eelnevale Nõo Lihavürsti karikasarja neljandale etapile tulid mängima 4 meeste paari. Ilm oli seekord mõnusalt päikeserohke, kaarte aitas segada kohatine tugev tuul. Kõik paarid mängisid üksteisega läbi ja sedakorda lõppesid kõik kohtumised tulemusega 2-0.

Turniiri võitsid Reimo Alas ja Kristjan Kais, neile järgnesid südikat mängu näidanud noored Hergo Hansmann ja Edvard Notberg. Kolmanda koha said Tõnu Leemet ja Margus Kodu, kõigile korralikult vastu hakanud Meris ja Meelis Pärna lõpetasid turniiri neljanda kohaga.

Karikasarja edetabelis on seis läinud eriti põnevaks, esikohta jagavad koguni neli võistkonda. Tabeli tipus on 36 punktiga Tammearu-Maar, Venno-Juhkami, Pärna-Pärna ja Hansmann-Notberg. Nõo Lihavürsti meeste rannavolle karikasarja üldedetabel on kättesaadav Rannakeskuse kodulehel.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle järgmine etapp toimub 29.juunil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

 

Meeste rannavolle 4.etapi lõppjärjestus:

1. Reimo Alas-Kristjan Kais
2. Hergo Hansmann-Edvard Notberg
3. Tõnu Leemet-Margus Kodu
4. Meris Pärna-Meelis Pärna