14
07
2017

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle seitsmes etapp kujunes noorte rannavõrkpalli koondise omavaheliseks mõõduvõtuks

By admin 0

Pärast korralikku seenevihma tuli Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle seistmendale etapile mängima 4 võistkonda. Seekordne turniir oli suuremalt jaolt noorte rannakoondise siseasi, konkurentsi tulid pakkuma Meelis ja Meris Pärna.

Favoriitidena võtsid võidu noortekoondise vanemad poisid Silver Maar ja Siim Tammearu, teise koha heitluses jäid U18 vanuseklassi poiste omavahelises mõõduvõtus peale Timo Lõhmus ja Mattias Metsna. Kolmas koht paarile Märt Tammearu ja Rasmus Meius, neljandaks tulid Meelis Pärna ja Meris Pärna.

Karikasarja üldedetabelis on kaks paari teistest selgelt eraldunud. Esikohal on noortekoondise poisid Siim Tammearu ja Silver Maar, neist kuue punkti kaugusel Meelis ja Meris Pärna. Nõo Lihavürsti meeste rannavolle karikasarja üldedetabel on kättesaadav Rannakeskuse kodulehel.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle järgmine etapp toimub 20.juulil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Meeste rannavolle 7.etapi lõppjärjestus:

  1. Silver Maar-Siim Tammearu
  2. Timo Lõhmus-Mattias Metsna
  3. Märt Tammearu-Rasmus Meius
  4. Meris Pärna-Meelis Pärna