23
06
2020

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste viienda etapi võitjad on Helger Hääl ja Maksim Ševtšenko

By admin 0

Nõo Lihavürsti karikasarja jaanpäevale eelnevale meeste viiendale etapile tuli mängima 11 meespaari. Võistkonnad paigutati vastavalt edetabeli punktidele kahe miinuse tabelisse.

Plussringist jõudsid otsustavatele mängudele Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro ning Steven Kabanen ja Silver Vaino. Läbi miinusringi pääsesid poolfinaalidesse Helger Hääl ja Maksim Ševtšenko ning Hergo Hansman ja Edvard Notberg. Veerandfinaali koatusega jäid viiendat kohta jagama Kaur Kattai ja Steven Meilus ning Aaron Oliver Aaviste ja Madis-Arno Küüsvek.

Poolfinaalides olid kindlamad Hääl-Ševtšenko ja Hansman-Notberg, pronksimängu võitsid Pähn-Kangro. Finaalmängus suuremat kindlust näidanud mänguga võtsid etapivõidu Helger Hääl ja Maksim Ševtšenko. Nõo Lihavürsti karikasarja liidriteks kerkisid Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro, neile järgnevad Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus ning vennad Tammearud. SportID 20.- eurose kinkekaardi võitis loosiga Martin Loimet.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle kuues etapp toimub järgmisel esmaspäeval 29.juunil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Meeste rannavolle 5.etapi lõppjärjestus: 1. Helger Hääl – Maksim Ševtšenko
2. Hergo Hansman – Edvard Notberg
3. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro
4. Steven Kabanen – Silver Vaino
5. Kaur Kattai – Steven Meilus
5. Aaron Oliver Aaviste – Madis-Arno Küüsvek
7. Reimo Alas – Tõnu Leemet
7. Raigo Strastin – Rait Metsaste
9. Margus Mooses – Martin Loimet
9. Marti Soosaar – Lauri Kinkar
9. Jaanus Unt – Kristjan Unt