07
07
2021

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste neljanda etapi võitjateks krooniti Juta Kraav ja Mari-Liis Tasa

By admin 0

Nõo Lihavürsti naiste neljandale etapile tuli mängima 4 paari. Paremusjärjestuse selgitamiseks mängisid kõik võistkonnad omavahel läbi. Neljandaks jäid seekord Annabel Huik ja Jaanika Unt. Kolm ülejäänud võistkonda said kõik tabelisse kirja kaks võitu ja seetõttu tuli kohtade selgitamiseks võrrelda punktide suhet. Nõrgima punktide suhtega said kolmanda koha Kadri Leiten ja Reet Alas. Esimest kaht kohta jäi eristama vaid üks punkt, mis napi paremuse andis paarile Juta Kraav ja Mari-Liis Tasa.

Nõo Lihavürsti karikasarja edetabelit juhivad enne otsustavat viimast etappi 56 punktiga Liina Kais ja Kadi Kalm. Teiseks tõusid 48 punktiga Juta Kraav ja Mari-Liis Tasa ning kolmandat kohta jagavad võrdselt 40 punktiga Annabel Huik ja Helen Hunt ning Karlotta Kattai ja Grete Jürgenson.

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste rannavolle viimane etapp toimub kolmapäeval 21.juulil algusega kell 17.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarjade kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Naiste rannavolle 4.etapi lõppjärjestus: 1. Juta Kraav ja Mari-Liis Tasa
2. Ingrid Kiisk ja Kerttu Lääne
3. Kadri Leiten ja Reet Alas
4. Annabel Huik ja Jaanika Unt