13
06
2019

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste neljandal etapil noppisid võidu Ingris Suvi ja Liisa Soomets

By admin 0

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste neljandale etapile tuli mängima 10 paari. Võistkonnad paigutati kahe miinuse tabelisse vastavalt edetabeli punktidele.

Plussringi läbisid puhaste paberitega Ingris Suvi ja Liisa Soomets ning Juudit Kure-Pohhomov ja Renate Pikk. Miinusringist jõudsid poolfinaali Kadi Kalm ja Liina Kais ning Anu Tsirel ja Merlin Paas. Veerandfinaali kaotusega jäid viiendat kohta jagama Kerttu Lääne ja Mari-Liis Tasa ning Karlotta Kattai ja Elina Lebedeva.

Poolfinaalides olid võidukad Suvi-Soomets ja Kure-Pohhomov ja Pikk, finaalmängus näitasid paremat minekut Suvi-Soomets. Pronksikohtumises olid kindlamad Kalm-Kais. Nõo Lihavürsti karikasarja juhivad 52 punktiga Kadri Leiten ja Kristi Vink, neist kahe punkti kaugusel on Kerttu Lääne ja Mari-Liis Tasa, kellest omakorda kahe punkti kaugusel Merlin Paas ja Reet Alas.

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste rannavolle viies etapp toimub järgmisel kolmapäeval 19.juunil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Naiste rannavolle 4.etapi lõppjärjestus:             1. Ingris Suvi – Liisa Soomets
2. Juudit Kure-Pohhomov – Renate Pikk
3. Kadi Kalm – Liina Kais
4. Anu Tsirel – Merlin Paas
5. Kerttu Lääne – Mari-Liis Tasa
5. Karlotta Kattai – Elina Lebedeva
7. Kadri Leiten – Ethel Uibo
7. Marta Tali – Ronja Lydia Vehmanen
9. Stefi Siht – Emma Vahelaan
9. Lisette Marie Tilk – Anete Aurelie Aas