20
05
2021

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste rannavolle avaetapp juhatas sisse Rannakeskuse suvehooaja!

By admin 0

Hoolimata jahedast ja tuulisest ilmast registreerus Nõo Lihavürsti naiste avaetapile 11 paari. Võistkonnad loositi kahe miinuse tabelisse, järgnevatel turniiridel arvestatakse paigutusel varem mängitud etappide tulemusi.

Plussringist mängisid ennast poolfinaali kogenud Liina Kais ja Kadi Kalm ning SK DUO noored Grete Jürgenson ja Karlotta Kattai. Läbi miinusringi jõudsid poolfinaalidesse Annabel Huik ja Helen Hunt ning Kadri Leiten ja Kristi Vink. Veerandfinaali kaotusega jäid viiendat kohta jagama Juta Kraav ja Mari-Liis Tasa ning Reet Alas ja Margit Antson.

Pingelistest ja kolmegeimilistest poolfinaalidest edenesid finaali Kais-Kalm ja Jürgenson-Kattai. Finaalis panid oma paremuse maksma Kais-Kalm, pronksikohtumises jäid peale Leiten-Vink.

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste rannavolle teine etapp toimub järgmisel kolmapäeval 2.juunil algusega kell 17.00 Rannakeskuses. Esmaspäeval 24.mail stardib meeste karikasari ja kolmapäeval 26.mail uudsena karikasari segapaaridele. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarjade kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Naiste rannavolle 1.etapi lõppjärjestus: 1. Liina Kais ja Kadi Kalm
2. Grete Jürgenson ja Karlotta Kattai
3. Kadri Leiten ja Kristi Vink
4. Annabel Huik ja Helen Hunt
5. Juta Kraav ja Mari-Liis Tasa
5. Reet Alas ja Margit Antson
7. Ethel Uibo ja Grete Isabel Huik
7. Lill Kandimaa ja Carmel Vares
9. Mia Marta Miller ja Emma Vahelaan
9. Laura Kaseorg ja Annabel Ilisson
9. Karmeli Kaasik ja Marta Kann