23
07
2020

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste rannavolle kaheksanda etapi võitsid Krista Kotselainen ja Reet Alas

By admin 0

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste eelviimasele etapile tuli mängima 12 võistkonda. Plussringist jõudsid kohamängudele Krista Kotselainen ja Reet Alas ning Kadri Leiten ja Kristi Vink. Miinusringist pääsesid poolfinaali Liisa-Lotta Jürgenson ja Lisette Pihor ning Annabel Huik ja Kaidi Kattai. Veerandfinaali kaotusega jäid viiendat kohta jagama Katariina Vengerfeldt ja Kärt Unt ning Maren Mõrd ja Ragne Rahuoja.

Poolfinaalides olid võidukad edetabelis kõrgemat positsiooni hoidvad Leiten-Vink ja Kotselainen-Alas. Kahe kaotuseta paari omavahelises mõõduvõtus jäid peale Krista Kotselainen ja Reet Alas. Kolmanda koha heitlusest väljusid võitjatena Tartu tüdrukud Liisa-Lotta Jürgenson ja Lisette Pihor.

Nõo Lihavürsti karikasarja edetabeli liidriteks kerkisid 116 punktiga Kadri Leiten ja Kristi Vink, neist kahe punkti kaugusel on ühe etapi vähem mänginud Kadi Kalm ja Liina Kais. Kolmandat kohta hoiavad 88 punktiga Krista Kotselainen ja Reet Alas. SportID 20.- eurose kinkekaardi võitis loosiga sel hooajal juba teist korda Lill Kandimaa.

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste rannavolle viimane etapp toimub järgmisel kolmapäeval 29.juulil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Naiste rannavolle 8.etapi lõppjärjestus: 1. Krista Kotselainen – Reet Alas
2. Kadri Leiten – Kristi Vink
3. Liisa-Lotta Jürgenson – Lisette Pihor
4. Annabel Huik – Kaidi Kattai
5. Katariina Vengerfeldt – Kärt Unt
5. Maren Mõrd – Ragne Rahuoja
7. Mia Marta Miller – Lill Kandimaa
7. Aljona Tšuhnenkova – Laura-Liisa Maiste
9. Karmeli Kaasik – Marta Kann
9. Triin Ojasoo – Merle Vidder
9. Carmen Tiffany Tuisk – Astrid Bogdanov
9. Grete Jürgenson – Carmel Vares