11
06
2020

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste rannavolle osalusrekord purunes taas!

By admin 0

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste kolmandale etapile tuli mängima rekordarv naispaare, kokku 17 võistkonda. Naiskonnad paigutati kahe miinuse tabelisse vastavalt edetabeli punktidele.

Plussringist jõudsid kohamängudele Kadi Kalm ja Liina Kais ning Heleene Hollas ja Liisa Soomets. Miinusringist pääsesid poolfinaali Kadri Leiten ja Kristi Vink ning SK Duo kasvandikud Ethel Uibo ja Grete Isabel Huik. Veerandfinaali kaotusega jäid viiendat kohta jagama Renate Pikk ja Juudit Kure-Pohhomov ning Katariina Vengerfeldt ja Jade Šadeiko.

Poolfinaalides võtsid võidu Hollas-Soomets ja Leiten-Vink, kolmanda koha heitluses jäid peale Kalm-Kais. Finaalis olid kindlamad favoriidid Heleene Hollas ja Liisa Soomets.

Nõo Lihavürsti karikasarja üldtabelit juhivad Kadi Kalm ja Liina Kais, neile järgnevad Kadri Leiten ja Kristi Vink, kolmandale kohale kerkisid Kristiina Kopli ja Merlin Müür. SportID 20.- eurose kinkekaardi võitis loosiga Helerin Hansman.

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste rannavolle neljas etapp toimub järgmisel kolmapäeval 17.juunil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Naiste rannavolle 3.etapi lõppjärjestus:

1. Heleene Hollas – Liisa Soomets
2. Kadri Leiten – Kristi Vink
3. Kadi Kalm – Liina Kais
4. Ethel Uibo – Grete Isabel Huik
5. Renate Pikk – Juudit Kure-Pohhomov
5. Katariina Vengerfeldt – Jade Šadeiko
7. Kristiina Kopli – Merlin Müür
7. Anett Hollas – Salme Adeele Hollas
9. Lisethe Kruus – Carmel Vares
9. Marje Ruul – Ingris Suvi
9. Annabel Huik – Helen Hunt
9. Anu Tsirel – Krista Kotselainen
13. Merlin Aavik – Reet Alas
13. Lill Kandimaa – Emma Vahelaan
13. Helerin Hansman – Peppi-Sophia Vehmanen
13. Mia Marta Miller – Kadriann Vengerfeldt
17. Kadri Kangro – Kaidi Kleinson