02
06
2020

Nõo Lihavürsti karikasarja osalusrekord purustati taas!

By admin 0

Juunikuu esimene päev tõi Nõo Lihavürsti karikasarja meeste teisele etapile mängima rekordilised 19 paari. Võistkonnad paigutati kahe miinuse tabelisse vastavalt avaetapi punktidele.

Plussringi läbisid kaotuseta Kristo Kollo ja Karl Jaani ning Oliver Venno ja Steven Kabanen. Miinusringi pikast kadalipust tulid neile poolfinaali vastu eelmise etapi võitnud vennad Tammearud ning Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro. Veerandfinaali kaotusega jäid viiendat kohta jagama Sten Maask ja Janno Järvpõld ning Timo Raidoja ja Martti Juhkami.

Poolfinaalidest edenesid finaali Kollo-Jaani ja Venno-Kabanen, kolmanda koha duellis jäid peale Siim ja Märt Tammearu. Titaanide heitluse ja Nõo Lihavürsti karikasarja etapivõidu võtsid Eesti koondise pommitaja Oliver Venno ja Tartu Ülikoolis tudeng Steven Kabanen.

Nõo Lihavürsti karikasarja üldtabelit juhivad vennad Tammearud 36 punktiga, teist kohta hoiavad Timo Raidoja ja Martti Juhkami 24 punktiga. SportID poolt igale NÕO Lihavürsti etapile välja pandud 20.- eurose kinkekaardi võitis seekord Timo Teearu.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle kolmas etapp toimub järgmisel esmaspäeval 8.juunil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Meeste rannavolle 2.etapi lõppjärjestus:

1. Oliver Venno – Steven Kabanen
2. Kristo Kollo – Karl Jaani
3. Siim Tammearu – Märt Tammearu
4. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro
5. Sten Maask – Janno Järvpõld
5. Timo Raidoja – Martti Juhkami
7. Edvard Notberg – Hergo Hansman
7. Mikk Kesküla – Rauno Kink
9. Reimo Alas – Tõnu Leemet
9. Johann Olaf Lääne – Steven Meilus
9. Stefan Kaibald – Kristjan Unt
9. Aaron Oliver Aaviste – Madis-Arno Küüsvek
13. Mihkel Luidalepp – Martin Loimet
13. Mario Liiva – Marti Soosaar
13. Timo Teearu – Silver Vaino
13. Martin Toode – Jakko Isup
17. Mikk Laas – Erki Tallmeister
17. Heiki Vabrit – Kristo-Marten Unne
17. Koit Vaino – Sander Tiits