28
05
2019

Nõo Lihavürsti karikasarja teise etapi võitsid Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus

By admin 0

Hoolimata vihmasest ja jahedast ilmast tuli Nõo Lihavürsti karikasarja meeste teisele etapile mängima 16 paari. Võistkonnad paigutati kahe miinuse tabelisse vastavalt avaetapi punktidele.

Plussringist mängisid ennast poolfinaali Janno Jõela ja Kaur Kattai ning sel hooajal esmakordselt koos mänginud vanameistrid Reimo Alas ja Tõnu Leemet. Miinusringi kaudu jõudsid nelja parema hulka Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus ning Sten Maask ja Janno Järvpõld. Kõige napimalt jäid poolfinaalist välja SK Duo noored Hergo Hansman ja Andreas Junkin ning Lauri Lehiste ja Priit Tigane.

Poolfinaalidest võitlesid ennast finaali Lääne-Meilus ja vanameistrid Alas-Leemet. Eelmisel hooajal praktiliselt igal turniiril omavahel madistanud paarid pidasid ka seekord finaalis maha tulise heitluse, millest võitjatena väljusid Lääne-Meilus. Kolmanda koha mängus olid värskemad ja teravamad Jõela-Kattai.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle kolmas etapp toimub järgmisel esmaspäeval 3.juunil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Meeste rannavolle 2.etapi lõppjärjestus: 
1. Johann Olaf Lääne – Steven Meilus
2. Reimo Alas – Tõnu Leemet
3. Janno Jõela – Kaur Kattai
4. Sten Maask – Janno Järvpõld
5. Hergo Hansman – Andreas Junkin
5. Lauri Lehiste – Priit Tigane
7. Karel Pais – Kermo Basov
7. Siim Tammearu – Aaron Oliver Aaviste
9. Egon Pentjärv – Margus Kodu
9. Raigo Jürisoo – Romet Rohtla
9. Sander Lepp – Rene Dapon
9. Ragnar Pähn – Timo Teearu
13. Rainer Järv – Aljoscha Bucher
13. Marek Peterson – Koit Vaino
13. Rivo Arro – Riho Meerits
13. Robin Kahu – Tõnis Hendrik Tallo