28
07
2020

Nõo Lihavürsti karikasarja üldvõidu pälvisid Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro, viimase etapi võitsid Kevin Helimets ja Juhan Püvi

By admin 0

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste viimasele etapile tuli võistlema 17 meespaari. Plussringist jõudsid poolfinaali edetabeli liidrid Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro ning vanameistrid Reimo Alas ja Tõnu Leemet. Miinusringist võitlesid ennast kohamängudele Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus ning Kevin Helimets ja Juhan Püvi. Viiendale kohale platseerusid veerandfinaali kaotusega Hergo Hansman ja Siim Tammearu ning Maksim Ševtšenko ja Gints Švecs.

Poolfinaalidest väljusid võitjatena miinusringist tulnud paarid, finaalmängus jäid peale Kevin Helimets ja Juhan Püvi. Pronksilahingus pidid vanameistrid tunnistama edetabeli liidrite paremust. SportID 20.- eurose kinkekaardi võitis loosiga sel hooajal juba kolmandat! korda Ragnar Pähn.

Nõo Lihavürsti karikasarja üldvõidu võtsid kõikidel etappidel osalenud Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro 138 punktiga. Tubli teise koha saavutasid 130 punktiga eelmise hooaja võitjad Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus. Kolmandale positsioonile tulid hooaega tagasihoidlikult alustanud, kuid lõpus tavapärast headust näidanud vanameistrid Reimo Alas ja Tõnu Leemet 96 punktiga.

Järgmisel kolmapäeval 5.augustil algusega kell 16.00 toimuvad Rannakeskuses Tartu lahtised meistrivõistlused meestele. Täpsem info ja registreerimine Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Meeste rannavolle 10.etapi lõppjärjestus:

1. Kevin Helimets – Juhan Püvi
2. Johann Olaf Lääne – Steven Meilus
3. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro
4. Reimo Alas – Tõnu Leemet
5. Hergo Hansman – Siim Tammearu
5. Maksim Ševtšenko – Gints Švecs
7. Silver Aros – Ralf Aros
7. Aaron Oliver Aaviste – Steven Kabanen
9. Mihkel Luidalepp – Martin Loimet
9. Rait Metsaste – Raigo Strastin
9. Arturs Beiša – Ingus Švecs
9. Henry Maask – Aleks Mõttus
13. Karmo Aros – Viljo Aros
13. Martin Toode – Madis Steinberg
13. Martin Elias Tamm – Markus Andreas Tamm
13. Jakob Goroško – Marti Soosaar
17. Mairo Savi – Lauri Lehiste

Nõo Lihavürsti karikasarja üldarvestus:

1. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro 138 punkti
2. Johann Olaf Lääne – Steven Meilus 130 punkti
3. Reimo Alas – Tõnu Leemet 96 punkti