31
07
2018

Nõo Lihavürsti karikasarja üldvõidu võtsid vanameistrid Reimo Alas ja Tõnu Leemet

By admin 0

Nõo Lihavürsti karikasarja viimasele etapile registreerus 7 paari, kohal olid kogu edetabeli paremik. Esimesest alagrupist purjetasid poolfinaali Kaur Kattai ja Helger Hääl ning vanameistrid Reimo Alas ja Tõnu Leemet. Teisest alagrupist jõudsid „surnud ringiga“ poolfinaali Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus ning Martin Ruul ja Olari Venno. Kõige napimalt jäid kohamängudest eemale Sten Maask ja Janno Järvpõld ning Meris ja Meelis Pärna.

Poolfinaalidest väljusid võitjatena Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus ning Martin Ruul ja Olari Venno. Finaalis näitasid paremat minekut Martin Ruul ja Olari Venno, tasuks esimeselt koosmängitud turniirilt kohe etapivõit. Kolmanda koha mängus olid värskemad nooremad Kaur Kattai ja Helger Hääl.

Meeste rannavolle 10.etapi lõppjärjestus:

 1. Martin Ruul – Olari Venno
  2. Johann Olaf Lääne – Steven Meilus
  3. Kaur Kattai – Helger Hääl
  4. Reimo Alas – Tõnu Leemet
  5. Sten Maask – Janno Järvpõld
  5. Meris Pärna – Meelis Pärna
  7. Koit Vaino – Sander Tiits

Nõo Lihavürsti karikasarja üldvõidu ja 100.- euro eest kütet Premium7 tanklates võitsid vanameistrid Reimo Alas ja Tõnu Leemet, neile järgnesid Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus ning kolmandana Sten Maask ja Janno Järvpõld.

Nõo Lihavürsti karikasarja üldjärjestus:

 1. Reimo Alas – Tõnu Leemet 140 punkti
 2. Johann Olaf Lääne – Steven Meilus 128 punkti
 3. Sten Maask – Janno Järvpõld 110 punkti

Tartu rannavollesuve võistlushooaja lõpetavad Tartu lahtised meistrivõistlused 9.augustil kell 16.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja eelregistreerimine Rannakeskuse lehel (www.rannakeskus.ee).

m10