29
06
2021

Nõo Lihavürsti kuuenda etapi võitsid Siim ja Märt Tammearu

By admin 0

Nõo Lihavürsti karikasarja kuuendat etappi alustas 17 paari, kes paigutati kahe miinuse tabelisse vastavalt edetabeli punktidele. Plussringi läbisid kaotuseta edetabeli liidrid Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro ning „noored ja vihased“ Märt ja Siim Tammearu. Miinusringist pääsesid poolfinaali Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus ning Kevin Helimets ja Juhan Püvi. Veerandfinaali kaotusega lõpetasid turniiri viienda kohaga taas head minekut näidanud vanameistrid Reimo Alas ja Tõnu Leemet ning Aaron Oliver Aaviste ja Kaur Kattai.

Poolfinaalis alistasid Lääne-Meilus edetabeli liidrid ja kohtusid finaalis Tammearu-Tammearuga, kellele seekord tuli alla vanduda. Kolmanda koha mängus olid paremad Pähn-Kangro. Nõo Lihavürsti karikasarja edetabelit juhivad kindlalt 114 punktiga Pähn-Kangro, teiseks tõusid 82 punktiga Lääne-Meilus. Kolmandat kohta jagavad 74 punktiga Aaviste-Sedlak ja Hansman-Tammearu.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle seitsmes etapp toimub järgmisel esmaspäeval 5.juulil algusega kell 17.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Meeste rannavolle 6.etapi lõppjärjestus:
1. Märt Tammearu – Siim Tammearu
2. Johann Olaf Lääne – Steven Meilus
3. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro
4. Kevin Helimets – Juhan Püvi
5. Reimo Alas – Tõnu Leemet
5. Aaron Oliver Aaviste – Kaur Kattai
7. Maksim Ševtšenko – Roland Pajuleht
7. Riivo Rüütel – Martin Ruul
9. Timo Teearu – Andreas Junkin
9. Sten Maask – Janno Järvpõld
9. Henry Maask – Aleks Mõttus
9. Kristjan Unt – Madis Küüsvek
13. Timo Raidoja – Martti Juhkami
13. Rasmus Kivari – Kaimo Ruusalepp
13. Devin Põlluste – Peeter Samoldin
13. Mario Liiva – Marti Soosaar       
17. Mihkel Luidalepp – Margus Mooses