08
06
2021

Nõo Lihavürsti meeste kolmanda etapi võitsid Aaron Aaviste ja Daniel Sedlak!

By admin 0

Nõo Lihavürsti karikasarja kolmandat etappi alustas 18 paari, kes paigutati kahe miinuse tabelisse vastavalt edetabeli punktidele. Plussringi läbisid kaotuseta kaks esimest etappi võitnud Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro ning Aaron Aaviste ja Daniel Sedlak. Miinusringi pikast kadalipust tulid neile poolfinaali vastu Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus ning Riivo Rüütel ja Siim Tammearu. Veerandfinaali kaotusega lõpetasid turniiri viienda kohaga vanameistrid Reimo Alas ja Tõnu Leemet ning Lauri Loorits ja Margus Mooses.

Poolfinaalidest pääsesid turniirivõidu peale mängima kaotuseta meeskonnad Pähn-Kangro ja Aaviste-Sedlak, pronksikohtumise võitsid Lääne-Meilus. Finaalis suutsid Aaviste-Sedlak lõpetada Pähn-Kangro võitude seeria ning võtta pika päeva lõpuks etapivõit! Nõo Lihavürsti karikasarja edetabelit juhivad 58 punktiga Pähn-Kangro, teiseks tõusid 44 punktiga Aaviste-Sedlak ja kolmandat kohta hoiavad 38 punktiga Lääne-Meilus.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle neljas etapp toimub järgmisel esmaspäeval 14.juunil algusega kell 17.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Meeste rannavolle 3.etapi lõppjärjestus: 1. Aaron Aaviste – Daniel Sedlak
2. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro
3. Johann Olaf Lääne – Steven Meilus
4. Riivo Rüütel – Siim Tammearu
5. Reimo Alas – Tõnu Leemet
5. Lauri Loorits – Margus Mooses
7. Markus Andreas Tamm – Martin Elias Tamm
7. Maksim Ševtšenko – Roland Pajuleht
9. Martin Järvet – Paul Kangro
9. Raigo Mõts – Kurmo Külm
9. Henry Maask – Aleks Mõttus
9. Timo Raidoja – Martti Juhkami
13. Hergo Hansman – Andre Arak
13. Ian Lauk – Sander Lepp
13. Mihkel Luidalepp – Martin Loimet
13. Mario Liiva – Marti Soosaar       
17. Kaspar Vider – Andreas Junkin
17. Robin Rohula – Uku Saag