21
06
2022

Nõo Lihavürsti meeste kolmandal etapil olid taas võidukad Oliver Venno ja Steven Kabanen

By admin 0

Nõo Lihavürsti rannavõrkpalli suvesari jätkus meeste kolmanda etapiga, kus osalejaid oli 12 paari. Võistkonnad paigutati nagu tavaliselt kahe miinuse tabelisse vastavalt suvesarja edetabelile.

Plussringist pääsesid kõrgemate kohtade eest võitlema eelmise hooaja valitsejad Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro ning Hergo Hansman ja Siim Tammearu. Läbi miinusringi murdsid ennast poolfinaali Roland Pajuleht ja Maksim Ševtšenko ning eelmise etapi võitjad Oliver Venno ja Steven Kabanen. Veerandfinaali kaotusega lõpetasid turniiri viienda kohaga Karl Kuhlberg ja Mihkel Luidalepp ning Henry ja Sten Maask.

Poolfinaalidest väljusid võidukalt Venno-Kabanen ja Pähn-Kangro. Finaalis mindi turniiril vastamisi teist korda ja eelringi kaotuse suutsid võiduks pöörata Venno-Kabanen. Kolmanda koha lahingu võitsid Pajuleht-Ševtšenko, sel aastal juba kolmandat etappi järjest lõpetasid neljanda kohaga Hansman-Tammearu.

Nõo Lihavürsti suvesarja meeste rannavolle neljas etapp toimub järgmisel esmaspäeval 27.juunil algusega kell 17.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle suvesarjade kohta Rannakeskuse kodulehel rannakeskus.ee.

Meeste rannavolle 3.etapi lõppjärjestus: 1. Oliver Venno – Steven Kabanen
2. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro 
3. Roland Pajuleht – Maksim Ševtšenko
4. Hergo Hansman – Siim Tammearu
5. Karl Kuhlberg – Mihkel Luidalepp
5. Henry Maask – Sten Maask
7. Steven Meilus – Rauno Kink
7. Aleks Mõttus – Devin Põlluste
9. Sander Lepp – Andreas Junkin
9. Kevin Helimets – Juhan Püvi
9. Kristjan Unt – Ralf Aros
9. Mario Liiva – Reimo Alas