26
07
2022

Nõo Lihavürsti meeste viimase etapi ja sarja üldvõidu võtsid Oliver Venno ja Steven Kabanen

By admin 0

Nõo Lihavürsti suvesarja meeste viimasele etapile tuli mängima 11 paari, teiste seas sarja üldvõidu eest heitlevad Venno-Kabanen ja Pähn-Kangro. Võitudega läbi plussringi jõudsid poolfinaalidesse Oliver Venno ja Steven Kabanen ning Kevin Helimets ja Juhan Püvi. Ühe kaotusega tulid miinusringist vastu Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro ning Sten Maask ja Janno Järvpõld. Viiendat kohta jäid jagama Rauno Kink ja Reimo Alas ning Karl Kuhlberg ja Mihkel Luidalepp.

Poolfinaalis läksid sarja üldvõitu silmas pidades kõige olulisemas mängus vastamisi Venno-Kabanen ja Pähn-Kangro ning seekord jäid peale Venno-Kabanen. Teise poolfinaali võitsid Helimets-Püvi, kolmanda koha mängu Pähn-Kangro. Meeste viimase etapi võitjateks krooniti Venno-Kabanen.

Karikasarja üldvõidu ja Stebby 100.- eurosed kinkekaardid võitsid seega Oliver Venno ja Steven Kabanen, kes kogusid kokku 130 punkti. Kaheksa etapi kokkuvõttes tulid teiseks 126 punktiga Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro ning kolmandaks 110 punktiga Hergo Hansman ja Siim Tammearu.

Tartu linna meistrivõistlused naistele ja meestele toimuvad 1.augustil algusega kell 16.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine Rannakeskuse kodulehel rannakeskus.ee

Meeste rannavolle 8.etapi lõppjärjestus: 1. Oliver Venno – Steven Kabanen
2. Kevin Helimets – Juhan Püvi
3. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro 
4. Sten Maask – Janno Järvpõld
5. Rauno Kink – Reimo Alas
5. Karl Kuhlberg – Mihkel Luidalepp
7. Kristjan Unt – Tamur Viidalepp
7. Aleks Mõttus – Henry Maask
9. Kurmo Külm – Raigo Mõts
9. Robin Rohula – Ronald Puhk
9. Marten Leosk – Oskar Roots