20
07
2017

Nõo Lihavürsti naiste rannavõrkpalli karikasarja kaheksanda etapi võitsid Eesti karikasarja etapil võidu noppinud Kadri Leiten ja Kristi Vink

By admin 0

Nõo Lihavürsti naiste rannavõrkpalli karikasarja kaheksandale etapile tuli mängima kaheksa paari, kohal oli taas praktiliselt kogu Tartu paremik.

Plussringist jõudsid otse poolfinaali Kadri Leiten ja Kristi Vink ning Kadi Mägi ja Liina Kais. Miinusringist mängisid ennast neile vastu õed Liisa Soomets ja Kaisa Lüütsepp ning Anu Tsirel ja Krista Kotselainen. Kõige napimalt jäid kohamängudest eemale SK DUO kasvandikud Jade Šadeiko ja Katariina Vengerfeldt ning Ingrid Kiisk ja Mona Marandi. Finaali jõudsid seekord plussringist tulnud paarid, finaalmängus näitasid jätkuvalt head minekut Leiten-Vink, pronksimängus noppisid võidu Soomets-Lüütsepp.

Sarja üldedetabeli liidritena jätkavad Soomets-Hollas, teist kohata jagavad võrdsete punktidega Šadeiko-Vengerfeldt ja Tsirel-Kotselainen. Nõo Lihavürsti naiste rannavolle karikasarja edetabel on kättesaadav Rannakeskuse kodulehel.

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste rannavolle järgmine etapp toimub 26.juulil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Naiste rannavolle 8.etapi lõppjärjestus:

1. Kadri Leiten-Kristi Vink
2. Kadi Mägi-Liina Kais
3. Liisa Soomets-Kaisa Lüütsepp
4. Anu Tsirel-Krista Kotselainen
5. Jade Šadeiko-Katariina Vengerfeldt
5. Ingrid Kiisk-Mona Marandi
7. Regiina Malm-Janely Simenson-Plakso
7. Jaanika Jakobson-Renate Pikk
9. Mari-Liis Tasa-Kadri Viil
9. Helle Vengerfeldt-Eve Unt