15
06
2017

Nõo Lihavürsti naiste rannavõrkpalli karikasarja kolmandal etapil olid parimad Anu Tsirel ja Krista Kotselainen

By admin 0

Nõo Lihavürsti naiste rannavolle kolmandale etapile registreerus 9 võistkonda. Plussringist mängisid ennast poolfinaali Laura Reiter ja Mari-Liis Tasa ning Kadi Mägi ja Liina Kais. Miinusringist tulid neile vastu Anu Tsirel ja Krista Kotselainen ning rannakoondise noored tüdrukud Jade Šadeiko ja Katariina Vengerfeldt. Kõige napimalt jäid poolfinaalidest eemale Kaisa Karjane ja Helle Vengerfeldt ning Jaanika Jakobson ja Kerttu Lääne.

Finaali võitlesid ennast Tsirel-Kotselainen ja Mägi-Kais, finaalis said 2-1 võidu Tsirel-Kotselainen. Kolmanda koha mängus olid paremad Reiter-Tasa, Vengerfeldt-Šadeikole neljas koht. Ainsad, kes suutsid hilisemad võitjad turniiri käigus alistada, olid Jakobson-Lääne.

Sarja üldedetabelis säilitasid pärast kolme mängitud etappi napi esikoha Liisa Soomets ja Heleene Hollas, rebimine teise koha pärast on eriti tihe. Teiseks tõusid Mägi-Kais, ühepunktilise vahega tulevad nende järel Vengerfeldt-Karjane, neist omakorda on vaid punktiga maas Malm-Hunt. Nõo Lihavürsti naiste rannavolle karikasarja üldedetabel on kättesaadav Rannakeskuse kodulehel.

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste rannavolle järgmine etapp toimub 21.juunil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

 

Naiste rannavolle 3.etapi lõppjärjestus:

  1. Anu Tsirel-Krista Kotselainen
  2. Kadi Mägi-Liina Kais
  3. Laura Reiter-Mari-Liis Tasa
  4. Jade Šadeiko-Katariina Vengerfeldt
  5. Helle Vengerfeldt-Kaisa Karjane
  6. Jaanika Jakobson-Kerttu Lääne
  7. Regiina Malm-Helen Hunt
  8. Kadri Leiten-Katrina Koha
  9. Merlin Paas-Anna Zadorožnaja