13
07
2017

Nõo Lihavürsti naiste rannavõrkpalli karikasarja seitsmendal etapil oli kohal peaaegu kogu Eesti paremik

By admin 0

Nõo Lihavürsti naiste rannavõrkpalli karikasarja seitsmendal etapil Tartu Rannakeskuses oli kohal Eesti naiste rannavõrkpalli raskekahurvägi. Eesti karikasarja edetabeli seitsmest tugevamast paarist oli täis koosseisus esindatud koguni neli, konkurentsi pakkusid SK DUO klubi noored ja rannakoondise tüdrukud.

Turniir oli väga võitluslik ja väga paljudes kohtumises selgus võitja alles kolmandas geimis. Plussringist jõudsid otse poolfinaali Liisa Soomets ja Heleene Hollas ning Triin Kuusk ja Liina Kais. Miinusringist tulid neile vastu Anu Tsirel ja Krista Kotselainen ning Kadri Leiten ja Kristi Vink. Kõige napimalt jäid kohamängudest eemale Jade Šadeiko ja Katariina Vengerfeldt ning Marje Rosenblatt-Kadri Viil. Väga pingelistest poolfinaalidest väljusid võitjatena Soomets-Hollas ja Leiten-Vink, finaalis panid enda paremuse maksma Soomets-Hollas. Kolmanda koha mängus olid kindlamad Kuusk-Kais.

Sarja üldedetabeli suveräänsete liidritena jätkavad Soomets-Hollas, tihe rebimine käib teise positsiooni pärast. Šadeiko-Vengerfeldt edestavad teise koha heitluses napi kahe punktiga Tsirel-Kotselainenit. Nõo Lihavürsti naiste rannavolle karikasarja edetabel on kättesaadav Rannakeskuse kodulehel.

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste rannavolle järgmine etapp toimub 19.juulil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Naiste rannavolle 7.etapi lõppjärjestus:

  1. Liisa Soomets-Heleene Hollas

2. Kadri Leiten-Kristi Vink

3. Triin Kuusk-Liina Kais

4. Anu Tsirel-Krista Kotselainen

5. Jade Šadeiko-Katariina Vengerfeldt

5. Marje Rosenblatt-Kadri Viil

7. Reet Alas-Merlin Paas

7. Ingrid Kiisk-Kaisa Lüütsepp

9. Laura Laas-Maren Mõrd

9. Regiina Malm-Janely Simenson-Plakso

9. Ethel Uibo-Grete Isabel Huik